10 лютого 2022 року відбудеться скликання позачергової 15 сесії Мурафської сільської ради 8 скликання в приміщенні актової зали Мурафської сільської ради на 14-00 годину дня.

Дата: 04.02.2022 17:46

На порядок денний винесено наступні питання:

- Про внесення змін до Програми соціально – економічного і культурного розвитку Мурафської сільської ради на 2022 рік.

-Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2022 рік

- Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської ради.

-Про надання дозволу на виготовлення нормативно грошової оцінки земельної ділянки водного фонду.

-Про надання дозволу на виготовлення проектно кошторисної документації

«Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Мурафської сільської територіальної громади по вул.Центральна 87А с.Пеньківка Жмеринського району Вінницької області.

-Про затвердження в новій редакції Положення про Службу у справах дітей Мурафської сільської ради.

-Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт харчоблоку Мурафського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради по вулиці Коцюбинського, 1 А в с. Мурафа Жмеринського району Вінницької області».

-Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт спортивної зали Клекотинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради по вулиці Лесі Українки, 1 в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області».

-Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт спортивної зали Клекотинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради по вулиці Лесі Українки, 1 в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області»

-Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Клекотинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради по вулиці Лесі Українки, 1 в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області».

-Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Клекотинського закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради по вулиці по вулиці Вишнева, 90 в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області».

-Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Мурафського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради по вулиці Коцюбинського 1,А Жмеринського району Вінницької області».

-Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво спортивно-ігрового комплексу на території Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мрафської сільської ради за адресою: вулиця Центральна, 28 -А, с.Михайлівка Жмеринського району Вінницької області».

-Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво спортивно-ігрового комплексу на території Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради за адресою: вулиця Центральна, 28 -А, с.Михайлівка Жмеринського району Вінницької області».

-Про передачу проектно-кошторисної документації «Технічне переоснащення (дооснащення) системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежну в будівлі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. по вул.Лесі Українки,1, с.Клекотина Шаргородського району, Вінницької області» та делегування функції замовника будівництва.

-Про передачу проектно-кошторисної документації «Технічне переоснащення (дооснащення) системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежну в будівлі Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. по вул.Молодіжна,1, с.Довжок, Шаргородського району, Вінницької області» та делегування функції замовника будівництва.

-Про передачу проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт спортивного майданчика Клекотинської ЗОШІ-ІІІ ст.за адресою: вул. вул.Л.Українки,1, с.Клекотина Шаргородського району, Вінницької області» та делегування функції замовника будівництва.

- Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації « Технічне переоснащення ( дооснащення) системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в будівлі Клекотинської СЗШ І – ІІ ст. по вул.Лесі Українки,1. с. Клекотина, Шаргородського району Вінницької області».

-Про передачу проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт басейну Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів по вул.Коцюбинського,1А, в с. с.Мурафа Шаргородського району, Вінницької області» та делегування функції замовника будівництва.

-Про передачу проектно –кошторисної документації «Технічне переоснащення

(дооснащення) системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в будівлі Мурафської СЗШ І – ІІ ст. по вул.Коцюбинського 1 А с. Мурафа, Шаргородського району Вінницької області».

- Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації

« Технічне переоснащення ( до оснащення) системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в будівлі Мурафської СЗШ І – ІІ ст. по вул.Коцюбинського 1А с. Мурафа, Шаргородського району Вінницької області».

- Про внесення змін до Програми « Про здійснення землеустрою в населених пунктах Мурафської сільської територіальної громади на 2022-2024 р.р.

-Про затвердження статуту КП " Злата " в новій редакції.

- Земельні питання.

- Різні питання.