Герої не вмирають! Ви завжди у наших серцях!

Дата: 21.02.2022 22:10

День Героїв Небесної Сотні - вікопомний день, встановлений на знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Тому, сьогодні, у стінах Мурафської сільської ради лунала хвилина мовчання, як шана тим, хто ціною власного життя став на захист усіх українців, які прагнули жити у вільній, демократичній і суверенній державі!

Шановні жителі Мурафської громади! Бережімо у своїх серцях пам'ять про загиблих, будьмо вірними ідеалам свободи, цінуймо кожну мить життя у незалежній Україні, будьмо гідними відважних Героїв України!

Ми пам'ятаємо Вас! Ми дякуємо Вам!

Героям слава! Ви в наших серцях назавжди!