Мрії у кожного свої, головне щоб вони здійснювались

Дата: 02.06.2022 18:39

На днях, жителю громади Паянку Броніславу Михайловичу, був переданий  інвалідний сучасний візок, який ми  особисто вручили разом із представниками  польської делегації, яку очолила  пані Barbara Rawecka - Burmistrz Gminy Chojna.

Броніслав звернувся до мене, як до голови громади, з проханням допомогти йому із придбанням візка для пересування, саме такого як знайшов він на сторінках мережі інтернет. Дану модель можливо було придбати тільки  за кордоном, тому я вирішив звернутись до наших польських друзів із гміни Хойна. Обговоривши дану ситуацію із пані Барбарою, було вирішено дане питання і всеж-таки, спільними зусиллями вдалося реалізувати мрію Броніслава.

Сільський голова Олег ЛІТВІНЕНКО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)