Дякуємо за підтримку!

Дата: 24.06.2022 21:05
Кількість переглядів: 119

Протягом чотирьох місяців наша Мурафська  територіальна громада постійно допомагає внутрішньо переміщеним особам, які знаходяться на території нашої громади.
Ми постійно знаходимо різні шляхи отримання гуманітарної допомоги, аби надати підтримку.
І протягом цього часу неодноразово нашим партнером???? виступав  Корпус Миротворців ХСП Тиврів , Місіонери Облати Непорочної Марії в Україні .
Ось і на днях, також знову отримали гуманітарну допомогу, яку уже майже тиждень отримують сім'ї внутрішньо переміщених осіб.

Передаємо вдячність Vadym Dorosh Omi , Місіонери Облати Непорочної Марії в Україні , Корпус Миротворців ХСП Тиврів  від ВПО нашої громади та від нас особисто.

Слава Україні! Героям Слава!