1 вересня очне навчання у закладах освіти Мурафської громади розпочнуть тільки ті заклади, де є безпечні укриття

Дата: 08.07.2022 09:28

Про це повідомив сільський голова Олег Літвіненко .

Спільно з працівниками Жмеринського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області відвідали усі заклади освіти Мурафської громади, з метою визначення стану укриттів, а також можливості їх використання як найпростіших укриттів.

Наразі опрацьовуємо весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання. Але основне завдання - зробити все необхідне для того щоб заклади освіти почали працювати саме в офлайн режимі», - повідомив Олег Літвіненко .

За його словами, на сьогодні не у всіх закладів освіти є безпечні укриття. «Тому, будемо створювати комісії, які мають оглянути приміщення та визначити чи вони придатні для укриття.

Навчання розпочнеться тільки після того як спеціальна комісія надасть свої висновки. У склад комісії увійдуть фахівці ДСНС, державної санітарно-епідеміологічної служби, ювенальної превенції, архітектури, освіти.

"Якщо укриття закладу не дозволяє одночасно розмістити всіх працівників та здобувачів освіти, опрацюємо можливість позмінного навчання" - наголосила начальник освіти Мурафської громади Надія Шклярчук .

Завдяки ЗСУ  ми маємо надію, що 1 вересня діти підуть у школи».