З нагоди Дня Української Державності відбулося покладання квітів борцям за незалежність України.ґ

Дата: 28.07.2022 18:43

Сьогодні згадуємо та з вдячністю схиляємо голови перед кожним, хто зробив особистий внесок в процес державотворення, хто саможертовно та віддано відстоював суверенітет та територіальну цілісність України.

В цей день ми згадуємо наших Захисників, наших синів, наших Ангелів-Охоронців, які ціною власного життя дали право нам зустрічати світанки та молимося за тих, хто зараз оберігає нас від клятого ворога.

Слава Україні!

Слава її Героям!