Капітальний ремонт покрівлі Клекотинського дошкільного навчального закладу

Дата: 18.09.2022 19:16

Покрівля дитячого садка перебувала в незадовільному стані й дрібні ремонтні роботи уже не допомагали. Тож постала гостра необхідність проведення капітального ремонту всієї покрівлі. За ініціативи сільського голови Олега Літвіненка, наша громада направила звернення до народного депутата Лариси Білозір, з проханням посприяти у отриманні коштів з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічно розвитку окремих територій у 2021 році.  Наше звернення було розглянуто та погоджено. Загальна сума виділених коштів у 2021 році становить 2 млн. 230 тис. грн, з них:

- 2 млн.грн.становлять кошти спрямовані  на капітальний ремон покрівлі Клекотинського ДНЗ.

- 150 тис.грн. виділено для придбання комп'ютерної техніки  для Пеньківського ЗЗСО І-ІІІст..

- 50 тис.грн.- придбання дитячого ігрового майданчика для Клекотинського ЗЗСО І-ІІІст.

- 30 тис.грн. - придбання меблів для Довжанського ДНЗ.

Від імені  Мурафської громади  дякуємо Ларисі Миколаївні за чергову підтримку нашої громади!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)