Вручення сертифікату на отримання протипожежного обладнання для КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської громади.

Дата: 18.09.2022 20:07

Сьогодні, 15.07.2021 року, на території Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у м. Вінниці відбулось офіційне вручення сертифікату сільському голові Олегу Літвіненку в межах проєкту «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту», що впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці на придбання пожежних засобів захисту  та пожежного обладнання, яке було попередньо профінансовано програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща для КЗ «Місцева пожежна охорона Мурафської сільської ради» в підпорядкуванні якої, знаходяться дві місцеві пожежні команди у с.Мурафа та с.Пеньківка, а саме: костюм пожежний – 6 од. каски пожежні – 6 од., чоботи пожежні – 6 пар, пояс пожежний рятувальний – 6 од., рукавички вогнестійкі – 6 пар, респіратор маска з фільтром – 6 од., вибухобезпечний світлодіодний налобний ліхтар – 5 од., ліхтар пожежний вибухозахищений – 2 од., сокира пожежна поясна – 6 од., мотузка пожежна рятувальна – 2 од., рукав пожежний 51Т – 2 од., драбина-палиця – 2 од., мотопомпа – 2 од., бензопила – 2 од.

Реалізація проєкту в громаді сприятиме ефективнішій боротьбі з пожежами та іншими надзвичайними ситуаціями, що допоможе пожежним командам оперативніше та якісніше надавати допомогу мешканцям.

Мурафська громада висловлюємо щиру подяку Генеральному консулу Республіки Польща у Вінниці, Дам’яну Цярцінському та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння у закупівлі пожежних засобів захисту та пожежного обладнання.