Про внесення змін до Порядку денного чергової 23 сесії Мурафської сільської ради 8 скликання

Дата: 20.09.2022 16:44

Внести зміни та викласти порядок денний пленарного засідання чергової

23 сесії 8 скликання Мурафської сільської ради в такій редакції:

- Про надавання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.

- Про відпустку  Мурафського сільського голови.

- Про затвердження мережі закладів освіти Мурафської сільської ради на 2022/2023 навчальний рік.

- Про затвердження РП ’’ Нове будівництво розвідувально – експлуатаційної свердловини в с. Клекотина Жмеринського району Вінницької області.

- Про внесення змін до штатного розпису Мурафського ліцею.

- Про розгляд колективного звернення щодо використання земельної ділянки в урочищі ’’Скала’’ за межами населеного пункту с. Клекотина на території Мурафської сільської ради.

- Про затвердження технічної документації щодо проведення інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з наданням їх на умовах оренди ТОВ ’’Федорівське’’.

- Різні питання.

2.Виключити з порядку денного чергової 23 сесії  Мурафської сільської ради 8 скликання наступні питання:

Про затвердження  Програми розроблення містобудівної  документації населених пунктів Мурафської  сільської територіальної громади  на 2023-2025  роки.

- Про затвердження Програми про здійснення землеустрою  в населених пунктах Мурафської сільської територіальної громади на 2023 -2025 роки.

-Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2023-2025  роки.

- Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення населених  пунктів Мурафської територіальної

громади на 2023-2025  роки.

- Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Мурафської сільської територіальної  громади на 2023-2025 роки.