Відбулася 25 сесія 8 скликання

Дата: 02.12.2022 16:41

До порядку денного пленарного засідання було включено 18 питань +земельні. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради, а саме:

- Про затвердження Програми ’’ Покращення матеріально- технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Шаргородському районі Вінницької області 2022-2025 роках’’

-Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально- економічного розвитку регіонів у 2022 році.

-Про внесення змін до місцевого бюджету Мурафської сільської  територіальної громади  на 2022 рік.

- Про створення інклюзивної групи та введення посади асистента вихователя у Мурафському закладі дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

- Про внесення змін до Програми розвитку культури Мурафської сільської ралди на 2022-2025 роки.

-Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мурафської сільської ради на 2023 рік.

-Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Мурафської сільської ради на 2023 рік.

-Про внесення змін до статуту Довжанського закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

-Про затвердження проектно – кошторисної документації на ’’ Капітальний ремонт адмінбудівлі ( влаштування приміщення для ЦНАП) по вул. Коцюбинського,23 с. Мурафа Жмеринського району Вінницької області.

-Про передачу товарно – матеріальних цінностей з балансу Мурафської сільської ради на баланс Управління містобудування,архітектури,земельних ресурсів,комунального майна,екології,благоустрою,житлово – комунального господарства Мурафської сільської ради.

- Про передачу товарно – матеріальних цінностей з балансу Мурафської сільської ради на баланс Комунального закладу ’’Центр культури,дозвілля і туризму Мурафської сільської ради’’

- Про затвердження рішень виконавчого комітету Мурафської сільської ради.

- Про внесення змін до Положення  про відділ праці, соціального захисту та охорони здоров’я Мурафської сільської ради

- Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської ради.

-Про внесення змін до Програми та Порядку відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) військовослужбовців та інших осіб, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України

-Про розмір відшкодування витрат на поховання жителів Мурафської сільської ради з числа військовослужбовців та інших осіб, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України

- Про надання матеріальної допомоги вдовам постраждалих І категорії, смерть яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС

- Земельні питання.