Трішки радості для діток переселенців від нашої громади!

Дата: 19.01.2023 15:02

Як же хочеться назвати такі зустрічі уже святковими концертами, але нажаль наша буденність свідчить про зовсім інше.

Вчора, провели зустріч із дітками родин, які тимчасово проживають на території нашої громади, щоб хоч трішки подарувати їм тепло та радість.

Дякуємо, дітям нашої громади, які взяли активну участь та подарували свою любов та тепло своїми аматорськими номерами і емоціями.

На зустрічі був присутній голова громади Олег Літвіненко, який робить все можливе, щоб родини, які є гостями нашої громади відчували себе у нас комфортно.

Також, на зустріч були запрошені Ірина Борзова Народний депутат України, Цимбал Інна та Вадим Соляник, які подарували діткам солодощі та подарунки. Ірина Наумівна дітки передають вітання та подяку!