31 січня 2023 року 27 сесію 8 скликання Мурафської сільської ради в приміщені актової зали Мурафської сільської ради на 12-00 годину дня

Дата: 24.01.2023 10:21

На розгляд чергової 27 сесії Мурафської сільської ради 8 скликання винесено наступні питання:
- Про внесення змін до структури виконавчих органів влади,загальної чисельності апарату та її виконавчих органів.
-Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання Програми соціально- економічного розвитку регіонів у 2023 році.
-Про передачу коштів іншої субвенції у вигляді трансферту до бюджету Шаргородської міської територіальної громади у 2023 році.
- Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2023 рік.
- Про затвердження Статуту Мурафської сільської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області в новій редакції.
- Про затвердження Плану роботи Мурафської сільської ради на 2023 рік.
- Про прийняття та передачу гуманітарної допомоги відділу праці.соціального захисту та охорони здоров’я Мурафської сільської ради.
-Про прийняття та передачу гуманітарної допомоги Федорівському ліцею Мурафської сільської ради, та Довжанському ліцею Мурафської сільської ради.
-Про передачу підручників закладам освіти Мурафської сільської ради.
-Про внесення змін до програми розвитку культури Мурафської сільської ради на 2023-2025 роки.
-Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мурафської сільської ради в новій редакції.
-Про делегування повноважень відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мурафської сільської ради.
-Про внесення змін до статуту Комунального закладу «Школа мистецтв Мурафської сільської територіадьної громади».
-Про внесення змін до статуту Михайлівського закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради.
- Про звіт старости старостинського округу № 1 Мурафської сільської ради за 2022 рік.
- Про звіт старости старостинського округу № 2 Мурафської сільської ради за 2022 рік.
- Про віт старости старостинського округу № 3 Мурафської сільської ради за 2022 рік.
- Про звіт старости старостинського округу № 4 Мурафської сільської ради за 2022 рік.
- Про звіт старости старостинського округу № 5 Мурафської сільської ради за 2022
рік.
- Про звіти депутатів Мурафської сільської ради за 2022 рік.
- Про звіт Мурафського сільського голови Олега Літвіненка за 2022 рік.
-Про затвердження Фінансового плану на 2023 рік комунального некомерційного підприємства« Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мурафської сільської ради.
- Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської територіальної громади.
- Про розмір відшкодування витрат на поховання жителів Мурафської сільської ради з числа військовослужбовців та інших осіб, які загинули захищаючи цілісність,та незалежність України
- Про затвердження Положення та плану заходів по визначенню потреб населення
територіальної громади у соціальних послугах
- Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)з подальшим наданням їх у власністьпо Мурафській сільській раді.
-Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документацій із землеустрою
щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно
свідоцтва про право на спадщину на території сільської ради
-Про затвердження технічних документацій ізземлеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) , для ведення товарного с/г виробництва по Мурафській сільській раді.
-Про розгляд заяви про надання на умовах оренди земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб.
-Про надання ПП ’’Золотий колос’’ с.Михайлівка на умовах оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під не переоформленими земельними частками (паями)) на території Мурафської сільської ради за межами с.Михайлівка.
сільської ради в межами с.Мурафа.
-Про виготовлення проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки водного фонду
Мурафської сільської ради за межами с.Федорівка
-Про виготовлення проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки для будівництва
ставка з послідуючим наданням її на умовах оренди для рибогосподарських потреб на території Мурафської сільської ради в межах с.Довжок