Звіт Мурафського сільського голови Олега ЛІТВІНЕНКА за 2022 рік

Дата: 02.02.2023 14:58

Шановні жителі громади!

Відповідно до положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, Мурафський сільський голова, звітую про свою роботу та роботу виконавчих органів сільської ради за 2022 рік.

2022 рік мав стати для нас роком розвитку, роком реалізації цільових програм, роком зміцнення матеріально-технічної бази закладів та покращення благоустрою населених пунктів нашої Мурафської громади.

Але саме цей рік приніс виклики, які ніхто не очікував. Вир повномасштабного вторгнення в Україну зруйнував наш поступ з розбудови України та Мурафської громади зокрема, відтіснив на другий план реалізацію важливих проєктів, посіявши біль та тривогу. Боротьба за нашу незалежність триває і дотепер.

Незважаючи на всі ці фактори ми робимо усе від нас залежне, аби наша Мурафська громада успішно розвивалась, водночас ми робимо все можливе для нашої Перемоги, адже напрям волонтерства займає зараз чи не одне із головних завдань громади.

Від свого імені та від імені Мурафської сільської  ради дякую усім жителям громади за патріотизм, жертовність та силу духу, який ви проявляєте у боротьбі за Перемогу в тилу. Сьогодні уся Україна об'єдналася, аби дати відсіч ворогу і ми обов'язково переможемо.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну нашого сьогодення та кожного Захисника поіменно!

Звіт голови громади за 2022 рік