Мурафська громада
Вінницька область, Жмеринський район

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, прапора, логотипа та гімну) Мурафської сільської територіальної громади

Дата: 14.02.2023 12:50
Кількість переглядів: 278

І. Загальні положення

1.1. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Мурафської сільської  територіальної громади (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Мурафської  сільської територіальної громади, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт, тощо.

1.2. Організатором конкурсу є виконавчий комітет Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

1.3. Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 20.02.2023 р. по 03.03.2023 р;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 06.03.2023 по 07.03.2023 р.;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 07.03.2023 по 13.03.2023 р.;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 14.03.2023 р.;

5 етап – затвердження  Мурафською   сільською радою офіційної символіки Мурафської сільської територіальної громади.

1.4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням Мурафського  сільського голови.

1.5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 1.3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

1.6. Виконавчий комітет  Мурафської  сільської ради залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Мурафської сільської  територіальної громади, а саме:

- створення ескізу герба, прапора, логотипу та гімну територіальної громади; 

2.2. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Мурафської  сільської територіальної громади;

- пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної самосвідомості;

- розроблення та створення офіційної символіки територіальної громади  (герба, прапора, логотипа та гімн).

ІІІ. Порядок участі у конкурсі

3.1. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.3. Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 5 цього Положення.

3.4. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

3.5. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

3.6. У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 цього Положення.

3.7.До проєктів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):

– Прізвище, ім’я, по-батькові;

– Адреса;

– Контактні телефони;

– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, та ін.).

ІV. Вимоги до конкурсних робіт

4.1. Вимоги до ескізу герба, прапора, логотипу та гімну Мурафської  територіальної громади.

Герб територіальної громади

4.1.1. Ескіз герба Мурафської  сільської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.2. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села Мурафської  сільської ради, серед інших населених пунктів.

Прапор територіальної громади

4.1.3. Ескіз прапора Мурафської  сільської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.4. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Логотип територіальної громади

4.1.5  Логотип повинен легко читатися, містити у собі оригінальний графічний елемент і текст із назвою територіальної громади та слоганом бренду.                                                                                                                                4.1.6.  Логотип має бути виконаний у кольоровому та чорно-білому рішеннях. Логотип повинен бути максимально спрощеним для виготовлення, без перевантаження зайвою інформацією. Логотип має відповідати технологічним вимогам (збереження можливості читання при змінах розміру, однаково вдалий вигляд як в кольоровому, так і в монохромному варіанті). 

Гімн територіальної громади

4.1.7  Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мають відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам.                                    

4.1.8 Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима).                                               

 4.1.9 Текст гімну має бути покладений на музику та поданий з нотним записом.                                                                                                                 

4.1.10 Учасники мають подати музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла з розширенням wavmp3 в електронному вигляді або на електронному носії (СD-R диск, флеш-носій тощо).                                                                                                                       

4.1.11 Текст і музика гімну громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції, прагнення мешканців жити в незалежній українській державі.                                       

4.1.12 Текст і музика гімну мають бути авторськими та не містити плагіату.

V. Вимоги до комплекту конкурсних робіт

5.1. На конкурс зі створення ескізу герба, прапора, логотипа та гімну територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

5.2. З метою виготовлення ескізного проєкту герба, прапора, логотипу та гімну, учасник конкурсу повинен:

1) виявити, вивчити і встановити зміст і причини виникнення всіх давніх знаків, які використовувалися територіальною громадою;

2) у випадку використання у давньому гербі символів, поширених в інших знаках, ввести додаткові геральдичні фігури, які вказували би на приналежність нового герба конкретній території чи територіальній громаді;

3) у разі вживання у давньому гербі елементів, не придатних для використання у сучасних умовах, та у разі відсутності будь-яких даних про давні герби розробляються нові знаки.

Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком громади, розкриття змісту назви поселення, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

VI. Порядок подачі конкурсних робіт

6.1. Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Мурафської  сільської ради на адресу: вулиця Коцюбинського, 23, с. Мурафа, Жмеринський р–н, Вінницька обл., 23530.

6.2. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку murafa2016@ukr.net  з поміткою у назві теми листа  «Герб,  прапор, логотип та гімн Мурафської сільської  територіальної громади».

VIІ. Нагородження переможців конкурсу

7.1. Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування та були затверджені Мурафською сільською радою як офіційна символіка територіальної громади.

7.2. Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу – виконавчому комітету Мурафської сільської ради.

Розпорядження сільського голови про проведення конкурсу

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь