Дата: 17.02.2023 16:32

Футбольна команда Мурафської територіальної громади здобула перемогу у турнірі із футзалу серед чоловічих аматорських команд у відкритому чемпіонаті «Срібна ліга»,

за участі:

✅Сосновського Олександра

✅Шуляк Івана

✅Шуляк Олександра

✅Шуляк Богдана

✅Задорожного Вадима

✅Завальнюк Юрія

✅Каменяр Юрія

✅Вертогрук Руслана

✅Боднажевського Максима

✅Дворжецького Олександра

✅Медончак Дмитра

✅Оріховського Івана

✅Паянок Дениса

✅Резнік Вадима

✅Шклярчук Владислава

✅Гриник Дмитра

Сила духу і жага до перемоги сьогодні є й у наших спортсменів, і у наших військових, і у кожного українця. Переконані, що наступний такий турнір, наступного року, ми проводитимемо уже у звільненій, цілісній, незалежній та непереможній Україні!

Щиро вітаємо спортсменів – футболістів громади, дякуємо вам, що ви вкотре довели, що Мурафська територіальна громада є однією із найкращих на теренах Вінниччини!!! Бажаємо вам козацького гарту та наступних перемог!

Дуже приємно, що у цей непростий час ми можемо брати участь у таких змаганнях! Безмежно вдячні Збройним Силам України!

Слава Україні!

Героям Слава!