Повідомлення про намір змінити тарифи на водопостачання

Дата: 27.02.2023 12:38

Шановні споживачі комунальних послуг комунального підприємства «Злата»  Мурафської сільської ради Старостинського округу №3 сеньківка

про намір комунального підприємства «Злата»

здійснити зміну тарифів на послуги з водопостачання. На виконання Закону України від 09.11. 2017 року № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами і доповненнями, Наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: від 12.09. 2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для встановлення», від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності» в зв’язку з підняттям цін на електроенергію та пальне, комунальне підприємство «Злата» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів для споживачів на послуги:

• з водопостачання: - для населення - 32,00 грн. за 1 метр кубічний;

• для бюджетних установ - 35.00 грн. за 1 метр кубічний;

• для госпрозрахункових підприємств - 60,00 грн. за 1 метр кубічний;

• норму споживання на одну людину без лічильника встановити -  4,0 метри кубічних (128  грн).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 (семи) календарних днів від дати опублікування цього повідомлений за адресою підприємства: 23521, с. Пеньківка, вул..Миру 60а, Жмеринського району, Вінницької області.

• З вивезення твердих побутових відходів - для бюджетних установ   за 1м3 - 170,00 грн., для комерційних установ  за 1 м3 - 200,00 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 (семи) календарних днів від дати опублікування цього повідомлений за адресою підприємства: 23521, с. Пеньківка, вул.. Миру 60а, Жмеринського району, Вінницької області.