В рамках підготовки до чемпіонату області по Колосу в Шаргородській громаді було проведено розіграш відкритого кубка на підтримку ЗСУ

Дата: 27.02.2023 12:46

Змагалися команди з Шаргородської , Муровано-Куриловецької, Чернівецької та Мурафської ТГ.

Шість команд були розбиті на 2 групи , де після ігор визначилися півфіналісти. Мурафська Єдність та Дрім-Тім виграли свої групи, а також перемогли в півфінальних матчах, та зустрілися в фінальному поєдинку .

Всю гру попереду були Шаргородці, але в кінці гравцям з Мурафи вдалося виграти гру і заслужено здобути кубок.

Турнір відвідали голова та заступник голови , обласної асоціації футзалу. Голова асоціації Юрій Максименко та директор фірми LON Олександр Намакарський отримали відзнаки за розвиток футзалу громади від місцевої організації " КОЛОС ".

Дякуємо ЗСУ, за можливість проводити змагання!!!!