Мурафська громада
Вінницька область, Жмеринський район

Повідомлення про намір змінити тарифи на водопостачання

Дата: 27.02.2023 13:41
Кількість переглядів: 193

Шановні споживачі комунальних послуг комунального підприємства «Мурафський струмок»  Мурафської сільської ради с. Мурафа

про намір комунального підприємства «Мурафський струмок»

здійснити зміну тарифів на послуги з водопостачання.

На виконання Закону України від 09.11. 2017 року № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами і доповненнями, Наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: від 12.09. 2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для встановлення», від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство «Мурафський струмок» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів для споживачів на послуги:

• з водопостачання -  для населення -32,00 грн. за 1 метр кубічний. -для бюджетних установ -35.00 грн. за 1 метр кубічний . -для госпрозрахункових підприємств -60,00 грн. за 1 метр кубічний.  Норму споживання на одну людину без лічильника встановити   4,0 метрів кубічних (128  грн).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 (семи) календарних днів від дати опублікування цього повідомлений за адресою підприємства: 23530, с. Мурафа вул. Коцюбинського 23, Жмеринського району Вінницької області