Пакунки допомоги!

Дата: 02.03.2023 16:45

Днями були сформовані пакунки благодійної допомоги (продуктові набори), які були передані внутрішньо переміщеним особам, дітям з інвалідністю до 18 років, одиноким особам та особам з інвалідністю, які опинилися в складних життєвих обставинах та мешкають на території Мурафської громади.

Важко насамперед воїнам на передовій, але у нас немає права у ці надважкі та тривожні для нашої країни дні забувати про тих мешканців нашої громади, що потребують посиленої уваги та турботи суспільства.

Дана благодійна допомога сформована за підтримки Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, Мурафського сільського голови Олег Літвіненко, Ірина Колесник та Iryna Lozova, ПП "Зето" Копитчук Юрія Миколайовича , ПП "Золотий колос" Івасько Михайла Кіндратовича, СТОВ ім.Мічуріна Шаргало Анатолія Броніславовича..

Дякуємо за співпрацю та допомогу!