Дякуємо за допомогу!!!

Дата: 14.03.2023 20:31

Знову не втомлюємося дякувати нашим польським друзям за допомогу, яку вони надають нашій громаді. Ви створили надійний тил українцям та нашій громаді, у цій жорстокій російсько-українській війні. Кожен із нас відчуває цю підтримку та допомогу на різних фронтах.

Ми щиро вдячні всім жителям гміни Chojna, а особливо Barbara Rawecka - Burmistrz Gminy Chojna за гуманітарну допомогу , зокрема : генератори – 2 шт; обігрівач газовий ; продукти харчування; медикаменти; спальні мішки, одяг, книги польською мовою та багато іншого.

Друзі, дякуємо за вашу допомогу. Для нашої громади це дуже важлива підтримка, адже перемога — це важка праця, а завдяки, в тому числі і Вашим зусиллям, ми стаємо сильнішими у боротьбі з ворогом.