«Без зброї в руках, але з великим серцем»

Дата: 16.03.2023 16:55

15 березня 2023 року до Мурафської територіальної громади з подякою завітали представники БФ «Червона Калина – Поділля»,  з яким наша громада співпрацює майже з початку повномасштабного вторгнення.

Волонтерство – шлях до миру у всьому світі. Кожен може обрати цей шлях та бути корисним тут і зараз. Це можливість допомагати сотням, тисячам постраждалим, тим, хто втратив будинок, а також сміливим воїнам Збройних Сил Україні.

Наш фронт – соціальна допомога. Нас об'єднала спільна мета – врятувати, допомогти та оберегти.

Саме з таким девізом, кожного дня на допомогу стають і жителі нашої громади, які власними зусиллями кожного дня готують домашні страви та випічку , щоб наші захисники навіть під ворожими обстрілами відчували нашу підтримку.

Дякуємо усім небайдужим мешканцям нашої громади, за Ваш вагомий внесок для нашої спільної перемоги.

Відкрийте свою душу для добра і милосердя, адже будь-яка допомога важлива!!!