У Мурафському ліцеї Мурафської сільської ради завершилися роботи з капітального ремонту спортивної зали.

Дата: 29.03.2023 10:02

Незважаючи на те, що наша країна щодня і щохвилини бореться за свою свободу та незалежність, пріоритетним завданням для нас є створення умов для всебічного розвитку особистості.

Тому, навіть під час дії воєнного стану у Мурафському ліцеї Мурафської сільської ради, ми завершили роботи з капітального ремонту спортивної зали зі штучним покриттям.

Саме з цієї нагоди 27 березня 2023 року до Мурафська територіальна громада з робочим візитом завітав Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, презентувавши нашій збірній нову спортивну форму.

Під час візиту Вячеслав Петрович відвідав Пеньківський старостинський округ, ознайомившись із роботою місцевої пожежної охорони, а також фінансово-господарською діяльністю та потребами комунального підприємства «Мурафський струмок».