A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мурафська громада
Вінницька область, Жмеринський район

Відбулася 28 сесія 8 скликання Мурафської сільської ради!

Дата: 30.03.2023 11:52
Кількість переглядів: 197

На черговій сесії Мурафської сільської ради були розглянуті наступні питання:

1.Про затвердження річного звіту виконання бюджету Мурафської сільської територіальної громади  за 2022 рік.

2.Про затвердження Програми Фінансового забезпечення Представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Мурафської сільської Ради на 2023-2026  року.

3.Про внесення змін до структури виконавчих органів влади, загальної чисельності  апарату та її виконавчих органів.

4.Про затвердження  Комплексної оборонно- правоохоронної  Програми Мурафської сільської територіальної  громади на 2023-2025 роки.

5.Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально – економічного розвитку регіонів у 2023 році .

6.Про прийняття та передачу гуманітарної допомоги КЗ "Місцева пожежна охорона  Мурафської сільської ради, Вінницької області"

7.Про прийняття  та передачу гуманітарної допомоги.

8.Про зняття з балансу Мурафської сільської ради основних засобів (Споруда школи (костел)

9.Про зняття з балансу Мурафської сільської ради основних засобів (Церква)

10.Про зняття з балансу Мурафської сільської ради основних засобів (8-ми квартирний будинок).

11.Про безоплатну передачу в оперативне управління (господарське відання)

окремо визначеного майна та приміщень комунальним закладам Мурафської сільської ради.

12.Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади  на 2023-2025  роки в новій редакції.

13.Про внесення змін до Програми  розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення населених  пунктів Мурафської територіальної громади на 2023-2025  роки в новій редакції

14.Про внесення змін до Програми  благоустрою населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2023-2025  роки в новій редакції

15.Про внесення змін до Програми  охорони навколишнього природнього середовища Мурафської сільської територіальної  громади на 2023-2025  роки в новій редакції

16.Про внесення змін до Програми  розроблення паспортів водних об’єктів, які розташовані на території Мурафської сільської територіальної  громади на 2023-2025  роки в новій редакції

17.Про затвердження Програми   по здійсненню землеустрою  по Мурафській сільській територіальній громаді на 2023 -2025 роки

18.Про внесення змін до Програми  розроблення містобудівної документації населених  пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки в новій редакції

19.Про внесення змін до Програми  розвитку КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської сільської ради, Вінницької області   на 2023 -2025 роки в новій редакції.

20.Про затвердження звіту ведення фінансово- господарської діяльності  КП «Злата».

21.Про затвердження фінансового плану КП «Злата » на 2023 рік.

22.Про затвердження звіту про ведення фінансово – господарської діяльності КП  «Мурафський струмок».

23.Про затвердження фінансового плану КП «Мурафський струмок » на 2023 рік.

24.Про затвердження економічно обгрунтованих тарифів на комунальні послуги КП «Мурафський струмок» по  водопостачанню.

25.Про затвердження економічно обгрунтованих тарифів на комунальні послуги КП «Злата» по  водопостачанню.

26.Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги КП «Злата» з вивезення твердих побутових відходів»,

27.Про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Мурафської сільської ради за 2022 рік.

28.Про надання матеріальної  допомоги  громадянам  Мурафської сільської  територіальної громади.

29.Про внесення змін до Програми та Порядку відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) військовослужбовців та інших осіб, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України.

30.Про передачу товарно – матеріальних цінностей з балансу Відділу  праці, соціального захисту та охорони здоров’я  Мурафської  сільської  ради  на баланс Пеньківського закладу дошкільної освіти Мурафської сільської ради.

31.Про прийняття та передачу підручників для 5 класу закладам освіти Мурафської сільської ради.

32.Про прийняття та передачу ноутбуків закладам освіти  Мурафської сільської ради.

33.Про затвердження Положення про офіційну символіку та затвердження офіційної символіки Мурафської сільської територіальної громади та Положення про офіційну символіку.

34.Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 02522000000).

35.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)з подальшим наданням їх у власність по Мурафській сільській раді.

36.Про затвердження технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) , для ведення товарного с/г виробництва по  Мурафській сільській раді.

37.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність  по Мурафській сільській раді.

38.Про  надання   дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної  ділянки з подальшим  наданням  її на умовах оренди СТ «Попович» с.Федорівка на території Мурафської сільської  ради

39.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на території сільської ради.

40.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки КЗ «місцева пожежна охорона» на території сільської ради

41.Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок ПП «Клекотинське» з послідуючим наданням їх на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурафської сільської ради

42.Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок ПП «Юхимівське» з послідуючим  наданням їх на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурафської сільської ради.

43.Про надання  на умовах  оренди земельної ділянки  комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр.Куліцкий О.В.

на території  Мурафської  сільської  ради за межами с.Пеньківка.

44.Про виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  сільсько-господарського призначення за межами населеного пункту с.Клекотина.

45.Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою    щодо       відведення  земельних ділянок  на умовах оренди  із  земель комунальної власності    сільськогосподарського   призначення для   ведення   товарного   сільськогосподарського виробництва ПП «Клекотинське» с. Клекотина.

46.Про погодження проєкту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Мурафа на території Мурафської сільської ради Жмеринського району.

47.Про виготовлення проекту землеустрою, щодо відводу земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з послідуючим наданням її на умовах оренди с.Мурафа.

48.Про  затвердження   технічної     документації   нормативної     грошової    оцінки    земельної ділянки    земель    промисловості    комунальної власності ,   для    розміщення    та    експлуатації основних ,  підсобних  і  допоміжних  будівель  та споруд підприємств переробної , машинобудівної та  іншої  промисловості, за  межами   населеного пункту с.Михайлівка  на території  Мурафської  сільської ради.

49.Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок Ф/Г «СЛОБІДСЬКЕ» з послідуючим  наданням їх на умовах оренди для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурафської сільської ради.

50.Про виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах  населеного пункту с.Мурафа.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та надання її в оренду за межами с.Федорівка Мурафської сільської ради.

52.Про  надання   дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки в оренду на території с.Федорівка Мурафської сільської  ради.

53. Про перегляд договору  оренди земельної ділянки в зв’язку із зміною нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована в с. Пеньківка та знаходиться в оренді ТОВ « ВКФ Квіт».

54. Про перегляд договору оренди земельної ділянки в зв’язку із зміною нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована в с. Пеньківка, та знаходиться в оренді ФОП Люлька Жанна Миколаївна.

55.Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  КП « Мурафський струмок» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури із земель комунальної власності розташованої в межах населеного пункту с. Клекотина вул.Л.Українки, 27 Б на території Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Різні питання.

До питань різні відносяться :

-Про  виділення  коштів  ДП ’’Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області’’ на співфінансування робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального  користування  місцевого  значення.

- Про  затвердження Положення про місцеву надзвичайну протиепізоотичну комісію Мурафської сільської ради, та затвердження її складу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь