Результати громадського обговорення щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я та визначення статусу закладу спеціалізованої допомоги населенню стосовно КНП «Шаргородської міської лікарні » Шаргородскої міської ради.

Дата: 20.04.2023 10:01

Відповідно до розпорядження голови Мурафської сільської ради № 82-од від 17.04.2023 року в приміщенні Мурафської сільської ради 19.04.2023 року о 11:00 год.   відбулося  громадське обговорення  щодо  формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я та визначення статусу закладу спеціалізованої допомоги населенню стосовно КНП «Шаргородської міської лікарні » Шаргородскої міської ради.

В ході обговорення було вирішено:

Подати лист пропозицію Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації  щодо визначення статусу закладу спеціалізованої допомоги населенню стосовно КНП «Шаргородської міської лікарні » Шаргородскої міської ради  у складі спроможної мережі  як загальний заклад охорони здоров’я.

Укласти угоду про співробітництво територіальних громад спільного використання некомерційного підприємства  «Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради»