Відбулася 29 позачергова сесія Мурафської сільської ради.

Дата: 21.04.2023 16:34

21 квітня 2023 року відбулася позачергова 29 сесія 8 скликання Мурафської сільської ради, участь у якій взяли 17 місцевих депутатів. Розглянуто 19 питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

-Про внесення змін до бюжету Мурафської сільської територіальної громади  на 2023 рік

-Про внесення змін до Програми розвитку житлово – комунального господарства населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки в новій редакції.

-Про виділення коштів ДП «Службі  місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» на співфінансування робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

-Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КП ’’Злата ’’  за І квартал 2023 року.

-Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КП ’’Мурафський струмок’’ за  І квартал 2023 року.

-Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства ‘’’Ценр первинної  медико – санітарної допомоги ’’ Мурафської сільської ради за І квартал 2023 року.

-Про надання матеріальної  допомоги  громадянам  Мурафської сільської ради.

-Про погодження укладання договору про співробітництво територіальних громад спільного використання некомерційного підприємства ’’Шаргородська  міська  лікарня’’  Шаргородської   міської  ради.

-Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності Жмеринської районної військової адміністрації, для забезпечення роботи структурних підрозділів на 2023 рік.

-Про внесення змін до Програми  розвитку освіти Мурафської сільської ради на 2023- 2025 роки.

-Про внесення змін до Програми розвитку культури Мурафської сільської ради на 2023-2025 роки.

-Про розгляд  заяви ПП «УКР АГРО ТТК»  щодо розірвання  договору  оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на території  Мурафської сілької ради.

-Про надання  на умовах  оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Краснянському В.Л.  на території  Мурафської  сільської  ради с.Михайлівка

-Про затвердження проекту  із землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки  для городництва  на умовах оренди гр.Заграю С.М. на території Мурафської  сільської ради с.Клекотина

-Про виготовлення проекту землеустрою, щодо відводу земельної ділянки з послідуючим наданням її на умовах оренди для рекреаційного призначення  на території Мурафської сільської ради в межах с.Довжок

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, набуття права користування (оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону, для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту с.Пеньківка на території Мурафської  сільській раді

-Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо     встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на  місцевості)у спільну сумісну власність  по Мурафській сільській раді.