24 травня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Мурафської сільської ради

Дата: 26.05.2023 08:43

Розглянуто 8 питань порядку денного:

-  Про затвердження звіту про проведену роботу Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Мурафської сільської ради за 2022 рік.

- Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2023 рік ( код бюджету 02522000000).

Фото без описуПро внесення змін до складу комісії по обстеженню об’єктів питного водопостачання, громадських джерел децентралізованого водопостачання на території Мурафської сільської територіальної громади (№116 від 19.08.2022 р)

- Про створення Комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Мурафської сільської територіальної громади.

- Про надання дозволу на вирубку парослі дерев, гілок дерев на земельній ділянці (паю) в с. Мурафа громадянці Кузь Наталії Іванівні.

- Про затвердження плану заходів до Міжнародного дня захисту дітей на території Мурафської сільської територіальної громади.

-  Про тимчасове влаштування малолітньої Коломієць М.М. до КЗ

« Вінницького обласного центру соціально- психологічної реабілітації ».

-  Про затвердження Положення про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду та утворення робочої групи.