Сформовані пакунки благодійної допомоги
Дата: 21.06.2023 15:05
Кількість переглядів: 97
Сьогодні сформовані пакунки благодійної допомоги (продуктові набори), які будуть передані сім'ям військовослужбовців ЗСУ Мурафська територіальна громада.
Дана благодійна допомога сформована за підтримки Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, Мурафського сільського голови Олега Літвіненка, а також депутата обласної Ради Ірина Колесник.
Шановні мешканці нашої громади, якщо ваші рідні перебувають на службі в лавах ЗСУ, але не включені в списки на допомогу, просимо зателефонувати за номером 098-352-2727 - Шелінговська Оксана Станіславівна начальник відділу праці, соціального захисту та охорони здоров'я Мурафської сільської ради.