З Днем державної служби!

Дата: 23.06.2023 09:21

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Працівники державної служби – люди особливої професії, адже вони несуть високу відповідальність за стан справ у суспільстві, добробут та майбутнє свого народу. Ця праця потребує відданості своїй справі та бажання служити людям.

Сьогодні вам доводиться жити та працювати у непростий для нашої країни час. В умовах воєнного стану державні службовці мають подбати, щоб робота державних органів залишалася ефективною та була направлена на забезпечення спроможності нашої держави і підтримку її громадян, захисників та захисниць.

З нагоди свята бажаю усім, хто є працівником державної служби, здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!