Продуктові набори для сімей військовослужбовців!

Дата: 14.09.2023 16:30

З метою поліпшення соціальної захищеності сімей військовослужбовців Збройних Сил України Мурафська територіальна громада продовжує надавати підтримку у вигляді продуктових наборів сім’ям наших Захисників. Протягом тижня, члени їх сімей, отримували продуктові набори за місцем проживання.

Продуктові набори сформовані за підтримки Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, Volodymyr Groysman,Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради, керівника ТОВ ім. Мічуріна Анатолія Шаргало, а також радника голови обласної Ради з питань молодіжної політики Iryna Lozova.