Відбулася сесія!

Дата: 21.09.2023 15:48

19 вересня 2023 року відбулася чергова 34 сесія 8 скликання Мурафської сільської ради.На засіданні було розглянуто наступні питання:

1.Про прийняття та передачу гуманітарної допомоги Федорівському ліцею   Мурафської сільської ради, Михайлівському ліцею Мурафської сільської   ради, Пеньківському ліцею Мурафської сільської ради.

2.Про прийняття та передачу гуманітарної допомоги Комунальному

некомерційному підприємству « Центр первинної медико – санітарної

допомоги» Мурафської сільської ради.

3.Про надання матеріальної допомоги громадянам Мурафської сільської ради.

4.Про затвердження Фінансового плану на 2024 рік Комунального

некомерційного підприємства « Центр первинної медико – санітарної

допомоги»  Мурафської сільської ради.

5.Про надання основної щорічної відпустки Мурафському сільському голові   Літвіненко О.М.

6.Про делегування повноважень Мурафською сільською радою для

здійснення додаткових повноважень відділом  «Центр надання

адміністративних послуг Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області » / відділених робочих місць  ЦНАП.

7.Про делегування повноважень Мурафською сільською радою для     здійснення державної реєстрації актів  цивільного стану  відділом «Центр надання адміністративних послуг Мурафської сільської рад Жмеринського району Вінницької області »/ відділених робочих місць ЦНАП.

8.Про затвердження в новій редакції переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області ».

9.Про затвердження в новій редакції переліку адміністративних послуг, що надаються через віддалені робочі місця відділу «Центр надання адміністративних послуг Мурафської сільської ради Жмеринського району Вінницької області ».

10.Про затвердження переліку вулиць села Пеньківка Жмеринського району Вінницької області що входить до складу Мурафської сільської територіальної громади.

11.Про безоплатну передачу майна з балансу ПП «Юхимівське» на баланс Управління містобудування, архітектуриземельних ресурсів, комунального майна, екології, благоустрою, житлово-комунального господарства Мурафської сільської ради.

12.Про прийняття гуманітарної допомоги КП «Злата».

13.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт спортивної зали будівлі Клекотинського ліцею Мурафської сільської ради за адресою: вул. Лесі Українки, 1, с. Клекотина, Жмеринський район, Вінницька область».

14.Про внесення змін до  Програми  розвитку КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської сільської ради, Вінницької області  на 2023 -2025роки в новій редакції.

15.Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Мурафської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки в новій редакції.

16.Про внесення змін до  Програми розроблення паспортів водних об’єктів,

які розташовано на території  Мурафської сільської територіальної  громади на 2023-2025 роки в новій редакці.

17.Про внесення змін до Програми по здійсненню землеустрою по Мурафській сільській  територіальній громаді на 2023 -2025 роки.

18.Про передачу основних засобів з балансу Управління містобудування, архітектури, земельних ресурсів, комунального майна, екології, благоустрою, житлово-комунального господарства Мурафської сільської ради на  баланс КП «Мурафський струмок».

19.Про складання, затвердження та контроль виконання фінансових планів   комунальних підприємств.

20.Про затвердження мережі закладів освіти Мурафської сільської ради на 2023/2024 навчальний рік.

21. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Мурафської сільської ради на 2023-2025 роки.

22. Про введення штатної одиниці до штатного розпису КЗ «Школа мистецтв Мурафської сільської територіальної громади».

23.Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників закладів освіти Мурафської сільської територіальної громади.

24.Про зміни до бюджету Мурафської сільської територіальної  громади на   2023 рік.

25. Земельні питання.

26. Різні питання.