Сьогодні , 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії, а також День інженерних військ.

Дата: 03.11.2023 12:23

Ракетні війська та артилеристи, гордість та непохитна міць української армії. Своїми умілими діями, хоробрістю та рішучістю неодноразово демонстрували ефективність у боях та високий професіоналізм.

Інженерні війська повсякчас демонструють свій чудовий вишкіл та підготовку. Саме військові інженери прокладають безпечні проходи на мінних полях для просування піхоти та техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень та забезпечують подолання водних перешкод.

Ми вдячні вам за вашу мужність та готовність стояти на варті миру і безпеки!

Бажаю всім нашим воїнам та ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, незламності духу і Перемоги!