З Днем Соборності!

Дата: 22.01.2024 09:09

Щороку, 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

Сьогодні, коли наша держава переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння. Перш за все, це нагадування про те, що сила нашої країни – в єдності наших земель, а сила народу – в єдності людей.

День Соборності у цьому році – це можливість подумати над тим, який довгий та важкий шлях довелося пройти Україні. Проте й нині випробування для українського народу не закінчилися… Зараз, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

Ми продовжуємо боротьбу за незалежність і соборність, адже цілісна Україна - це повернення окупованих та відновлення знищених територій, свобода і мир для кожного з нас.

Соборність – мета нашої Перемоги.

Слава Україні!

Слава нашим Захисникам і Захисницям!