Відбулася звітна 38 сесія 8 скликання!

Дата: 29.01.2024 09:42

26 січня 2024 року відбулася звітна сесія Мурафської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про надання матеріальної допомоги  громадянам Мурафської сільської ради.

2.Про внесення змін до Комплексної оборонно- правоохоронної програми Мурафської сільської територіальної  громади на 2024-2026 роки.

3.Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання Програми соціально – економічного розвитку регіонів у 2024 році(для Служби Безпеки України У Вінницькій області).

4.Про передачу котів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання Програми соціально – економічного розвитку регіонів у 2024 році (для  в/ч А 7336).

5.Про внесення змін до бюджету Мурафської сільської територіальної громади на 2024 рік.

6.Про затвердження Програми « Членські внески до Асоціацій органів місцевого самоврядування».

7.Про звіти депутатів Мурафської сільської ради 8 скликання за 2023 рік.

8.Про затвердження звіту старости Клекотинського старостинського округу № 1 Мурафської сільської ради за 2023 рік.

9.Про затвердження звіту старости Михайлівського старостинського округу № 2 Мурафської сільської ради за 2023 рік.

10.Про затвердження звіту старости  Пеньківського старостинського округу № 3 Мурафської сільської ради за 2023 рік.

11.Про затвердження звіту старости Юхимівського  старостинського округу № 5 Мурафської сільської ради за 2023 рік.

12.Про затвердження звіту Мурафського сільського голови  про проведену роботу у 2023 році.

13.Про внесення змін до Програми  розвитку КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської сільської ради, Вінницької області на 2023 -2025 роки в новій редакції.

14.Про затвердження акту приймання-передачі з балансу КП «ЗЛАТА» на баланс Пеньківського ліцею Мурафської сільської ради.

15.Про затвердження акту приймання-передачі з балансу КП «ЗЛАТА» на баланс КЗ «Центр культури, дозвілля та туризму Мурафської сільської ради».

16.Про передачу точки комерційного обліку споживання електроенергії з балансу ОК «МИХАЙЛІВСЬКЕ ДЖЕРЕЛО» на баланс Управління містобудування, архітектури, земельних ресурсів, комунального майна, екології, благоустрою, житлово-комунального господарства Мурафської сільської ради.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)

з подальшим  наданням їх у власність по Мурафській сільській раді.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

у спільну сумісну власність по Мурафській сільській раді.

19. Про  надання    дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим  наданням її на умовах оренди  ПП «КЛЕКОТИНСЬКЕ» в с.Клекотина на території Мурафської сільської  ради.

20. Про продаж права  оренди   земельної   ділянки комунальної   власності  водного фонду на  земельних   торгах (аукціоні)  для  культурно - оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, в межами с.Довжок на території Мурафської сільської  ради,  та затвердження  умов  продажу  оренди.

21. Про  надання    дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим  наданням її на умовах оренди ТОВ ВКФ «ОЛЛЕКО» в с.Пеньківка на території Мурафської сільської  ради.

22. Про затвердження проекту землеустрою та надання на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будіть торгівлі в межах  с.Пеньківка вул.Центральна 91 Г на території  Мурафської  сільської  ради.

Різні питання:

23. Про затвердження поточних індивідуальних нормативів використання питної води  обслуговуючим кооперативом « Чиста вода села Клекотина ».

24.Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання Програми соціально – економічного розвитку регіонів у 2024 році (для  в/ч А ****).

25. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання Програми соціально – економічного розвитку регіонів у 2024 році (для  в/ч А ****).