Звіт дільничного офіцера поліції сектору превентивної діяльності ВП № 2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенанта поліції Дерев’янка В.В. про проведену роботу у 2023 році.

Дата: 29.02.2024 15:41

27 лютого 2024 року на черговій сесій Мурафської сільської ради  звітував дільничний офіцер поліції сектору  превентивної діяльності ВП № 2 Жмеринського РВП ГУНП  у   Вінницькій області лейтенант поліції Дерев’янко Володимир Володимирович про проведену  роботу  у 2023 році.

У звіті були вказані основні напрямки діяльності дільничного офіцера громади, а саме: профілактична робота, охорона публічного порядку, надання допомоги жителям громади з різних питань, криміногенна ситуація на території громади, скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення.

Під час звіту  доповів про різні види шахрайства, які є особливо актуальними на даний час, про можливі способи захисту від майнових злочинів та про те, як не стати об'єктом злочинних посягань.