Відбудеться особистий прийом громадян першим заступником керівника Вінницькoï обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем.

Дата: 03.04.2024 11:53

05.04.2024 року  з 11:00 по 13:00 в приміщенні Жмеринської окружнoï прокуратури за адресою: вул. Національна, 6 а, м. Жмеринка, Вінницької області відбудеться особистий прийом громадян першим заступником керівника Вінницькoï обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем.

Запис   на   особистий   прийом   буде   здійснюватися   за   телефоном: (0432) 5-15-30 з 02.04.2024 по 03.04.2024  з 10:00 по 17:00.

В разі неможливості прибуття до приміщення Жмеринської окружної прокуратури  за   адресою:   вул.   Національна,  6a,   м.   Жмеринка,  Вінницької області              проведення     особистого     прийому     можливо     за     допомогою відеоконференц - та /або скайп-зв’язку з приміщень Шаргородського відділу Жмеринської окружної прокуратури за адресою: вул. Героїв Майдану, 180, м. Шаргород Жмеринського району Вінницької області.

Під час попереднього запису на особистий прийом необхідно надати прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання a6o іншу адресу, за якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також повідомити суть порушеного питання.

Пlд час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує  його особу, а в разi представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі   здійснення  ïx захисту, — також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством, а також, матеріали, які подає громадянин на обґрунтування свої вимог.Фото без опису