Відбулося відкриття Алеї Слави та пам'яті воїнам Мурафської територіальної громади

Дата: 27.04.2024 15:44

26.04.2024 року відбулося відкриття Алеї Слави та Пам’яті воїнам Мурафської територіальної громади, де відтепер увіковіченні імена наших місцевих воїнів, які віддали своє життя захищаючи Україну.

Фото Героїв - Захисників України, з числа мешканців та уродженців краю, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні.

Кожен із загиблих знав, за що бореться, тому і ми повинні шанувати пам'ять тих, хто стояв до останнього перед ворожим прицілом, хто казав «Слава Україні», дивлячись в очі смерті, хто тепер завжди буде оберігати Україну і її народ з Небес.

Захід важкий, надзвичайно емоційний та душевний. Всі присутні не могли стримати сліз, адже рана від втрати свіжа і дуже болюча… Кожен усвідомлює ціну незалежності, яку знову і знову доводиться відстоювати.

Зі словами підтримки та подяки до рідних звернувся сільський голова Олег ЛІТВІНЕНКО. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України, заради миру на нашій землі.

Під час відкриття військовий капелан Михаїл окропив меморіали освяченою водою.

Також за ініціативи сільського голови Олега ЛІТВІНЕНКА, Алеї Слави будуть відкриті в усіх селах Мурафської територіальної громади.

Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.