Правила поведінки на воді.

Дата: 20.05.2024 15:27

Шановні жителі міста та району!

Відпочиваючи на воді та біля води, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати.

Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу іншій людині, яка потрапила в біду.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

• правильний вибір та обладнання місць купання;

• навчання дорослих і дітей плаванню;

• суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах;

• постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Правила поведінки на воді

• Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях.

• Безпечніше відпочивати на воді у світлу пору доби.

• Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5 - 2 години.

• Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури та води.

• У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.

• Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочивати у тіні.

• Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

• Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища.

Пам’ятайте, ваша безпека – у ваших руках. Будьте уважні та обережні!

Жмеринське районне управління

ГУ ДСНС України у Вінницькій області