Як безпечно зберігати їжу під час відключень електроенергії?

Дата: 23.07.2024 16:50

Терористи продовжують обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру, тож останнім часом вся країна потерпає від вимушених вимкнень електроенергії.
 Зберігання харчових продуктів в таких умовах може бути викликом, особливо влітку, адже йдеться не просто про їхню свіжість, а й про безпеку для здоров’я.
 У Міністерстві охорони здоров'я України  нагадали, як краще зберігати їжу в умовах тривалих відключень електроенергії.
 Рекомендовано переглянути меню та раціон на користь швидкого, легкого і того, що не швидко псується. У літній період великою частиною харчування можуть стати овочі та фрукти, які можуть зберігатися і без холодильника. Страви потрібно робити якомога простішими, з мінімальною кількістю інгредієнтів. Найкраще зберігаються добре виварені або протушковані продукти.
 Дотримання таких кроків допоможе довше зберігати ваші продукти свіжими та безпечними навіть під час відключення електроенергії, а вам – їсти без ризиків для здоров’я.

Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.