Світла та вічна пам'ять!!!

Дата: 16.08.2024 18:53

Сьогодні нашу громаду сколихнула страшна звістка....чергове втрачене життя у боротьбі за Україну.
16 серпня 2024 року поблизу населеного пункту Новоданилівка Запорізької області під час виконання бойового завдання загинув командир відділення гранатометного взводу 2 механізованого батальйону, старший сержант СЕРВЕТНІК АНАТОЛІЙ ЕДУАРДОВИЧ, 03.05.1971 р.н., житель с. Клекотина.
Він став на захист рідної землі ще до початку повномасштабного вторгнення, ніс службу в ЗСУ в зоні проведення АТО, був членом виконавчого комітету Мурафської сільської ради.
Гинуть найкращі - так ми кажемо про тих, хто за покликом серця готовий захищати незалежність нашої держави в будь-яку хвилину.
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Це непоправна втрата для нашої громади.
Вічна пам'ять і вічна слава Захиснику України!