ПРОЕКТИ ТА ГРАНТИ

Капітальний ремонт вуличного освітлення с.Довжок , Шаргородського району, Вінницької області по вул.Мандибури, Миру, Лісова з електроживленням від ТП-507. Бюджет якого становить – 316,769тис.грн.

Метою та завданням якого було покращення  соціально – побутових умов жителів села Довжок Мурафської об’єднаної територіальної громади шляхом  створення мережі  зовнішнього освітлення, з оптимальною витратою електроенергії і достатнім рівнем освітлення, що забезпечить комфорт для відвідувачів будівель, споруд та комфортний і безпечний рух пішоходів вулицями села.

09:23 28.04.2021

"Капітальний ремонт будівлі Мурафської сільської ради в селі Мурафа по вул.Коцюбинського,23, Шаргородського району"

Метою даного проекту  є забезпечити збереження енергії,економії бюджетних коштів, поліпшення зовнішнього стану будівлі  та забезпечити активний розвиток працівників та мешканців Мурафської ОТГ.

09:20 28.04.2021

«Нове будівництво розвідувально-екплуатаційної свердловини та водопровідної мережі в селі Клекотина Шаргородського району»

4 липня 2018року розпочалась реалізація  проекту «Нове будівництво розвідувально-екплуатаційної свердловини та водопровідної мережі в селі Клекотина Шаргородського району». Обсяг  фінансування  у 2018 році становить  1498,849тис.грн., з них:

09:18 28.04.2021

«Спортивний центр « Street Workout» села Мурафа» 2018 рік

На території Мурафської СЗШ  І-ІІІ ступенів  розпочалась реалізація проекту  «Спортивний центр «Street Workout» села Мурафа», який став переможцем 15 - го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Загальний бюджет проекту становить 180 тис.грн..

09:05 28.04.2021