Увага!Вільна вакансія!

Комунальне підприємство "Мурафський струмок" Мурафської сільської ради запрошує на роботу касира-рахівника. Додаткова інформація за телефоном 068-762-9868 директор Антон Станіславович Бернацький.

11:18 19.07.2023

Пам'ятка для населення:вода помилок не прощає!

Влітку більшість вінничан намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

11:07 19.07.2023

Заходи профілактики та захисту від сказу!

Сказ - гостре інфекційне захворювання, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин. Збудником сказу є специфічний вірус, що міститься в слині хворої тварини.

11:05 19.07.2023

У першому півріччі 2023 року за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості працевлаштовані 5,5 тис. громадян

Протягом січня-червня 2023 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 18,8 тис. осіб, з них – 15,8 тис. осіб мали статус безробітного, - це на 20,6 тис. осіб менше, ніж в минулому році.

11:14 17.07.2023

Обережно - ботулізм: утримайтесь від споживання консервованих та в'ялених продуктів домашнього виготовлення!

В умовах війни значна частина людей має обмежений доступ до свіжих та якісних продуктів харчування. Проте закликаємо з обережністю вживати продукти домашнього консервування, в'ялену чи копчену рибу, оскільки це може стати причиною ботулізму.

11:58 10.07.2023

Послуги служби зайнятості для ВПО

З початку повномасштабного вторгнення послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 4559 внутрішньо переміщених осіб, з яких працевлаштовано 1186 осіб.

11:56 10.07.2023

Вячеслав Соколовий: «Підтримати військовослужбовців та їхні родини – наш головний обов’язок!»

Допомога військовослужбовцям та їхнім родинам залишається в центрі уваги Вінницької обласної ради. Саме тому на черговій сесії одним з перших питань депутати заслухали, як виконується цільова програма.

15:13 04.07.2023

Обережно – гриби: профілактика отруєнь та перша допомога !

Гриби є доволі специфічним продуктом, що містить значну кількість азотистих речовин, зокрема білків, а також жирів, вуглеводів та мінеральних речовини. Клітковина хітин, що міститься в грибах, майже не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, саме тому вони вважаються "важкою" їжею.

15:27 03.07.2023