Дата: від до Скинути

У Вінницькій області стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

12:18 13.09.2023

Відбудеться аукціон!!!

Мурафська сільська рада повідомляє про те що,   27.09.2023р. відбудеться аукціон про продаж права оренди на  земельну ділянку:   площею 1,3615га, кадастровий номер 0525383000:02:001:0498 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01)  , яка розташована за межами с.Клекотина, Жмеринського району, Вінницької області;   28.09.2023 р. відбудеться аукціон про продаж права оренди земельної ділянки для комерційного використання:   площею 0,0800га, кадастровий номер 0525381800:05:002:0077 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка розташована вул.Дружби,  с.Мурафа,  Жмеринського району, Вінницької області.

13:35 29.08.2023

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!

У цей день вшануймо пам’ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України. Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

10:11 29.08.2023

22 серпня 2023 року комісія щодо перевірки готовності закладів освіти Мурафської територіальної громади до початку 2023-2024 навчального року здійснила об’їзд всіх закладів освіти Мурафської громади.

Підводячи підсумки об’їзду, можна відмітити належний рівень підготовки закладів до нового навчального року, оскільки в усіх закладах проведено поточні ремонтні роботи, здійснюються заходи з підготовки до опалювального сезону, директорами, педагогічними та технічними працівниками закладів освіти громади докладено максимум зусиль, щоб створити належні умови для навчання учнів у 2023-2024 навчальному році.

15:16 28.08.2023

На сесії обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

15:15 28.08.2023