Відбулася сесія!

19 вересня 2023 року відбулася чергова 34 сесія 8 скликання Мурафської сільської ради.На засіданні було розглянуто наступні питання:

15:48 21.09.2023

З Днем рятівника!

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

10:19 17.09.2023

Продуктові набори для сімей військовослужбовців!

З метою поліпшення соціальної захищеності сімей військовослужбовців Збройних Сил України Мурафська територіальна громада продовжує надавати підтримку у вигляді продуктових наборів сім’ям наших Захисників. Протягом тижня, члени їх сімей, отримували продуктові набори за місцем проживання.

16:30 14.09.2023

У Вінницькій області стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

12:18 13.09.2023

Відбудеться аукціон!!!

Мурафська сільська рада повідомляє про те що,   27.09.2023р. відбудеться аукціон про продаж права оренди на  земельну ділянку:   площею 1,3615га, кадастровий номер 0525383000:02:001:0498 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01)  , яка розташована за межами с.Клекотина, Жмеринського району, Вінницької області;   28.09.2023 р. відбудеться аукціон про продаж права оренди земельної ділянки для комерційного використання:   площею 0,0800га, кадастровий номер 0525381800:05:002:0077 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка розташована вул.Дружби,  с.Мурафа,  Жмеринського району, Вінницької області.

13:35 29.08.2023

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!

У цей день вшануймо пам’ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України. Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

10:11 29.08.2023