Дата: від до Скинути

ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО ДВОХ ГЕРОЇВ НАШОЇ ГРОМАДИ

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:

09:35 07.11.2023

Сьогодні , 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії, а також День інженерних військ.

Ракетні війська та артилеристи, гордість та непохитна міць української армії. Своїми умілими діями, хоробрістю та рішучістю неодноразово демонстрували ефективність у боях та високий професіоналізм.

12:23 03.11.2023

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

15:06 27.10.2023

Профілактика  отруєння дикорослими грибами та перша допомога при отруєнні!

Профілактика отруєння дикорослими грибами та перша допомога при отруєнні!

Отруєння грибами виникає після вживання грибів, що містять токсини. Понад 95% випадків інтоксикації грибами є результатом помилки збирачів грибів, які плутають отруйні види з їстівними, адже у наших широтах до 20 видів грибів є потенційно загрозливими для життя людини.

09:39 20.10.2023

Триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

У рамках кампанії Вінницька обласна служба зайнятості проводить масштабну інформаційну роботу серед ВПО щодо сприяння у працевлаштуванні, можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва, надання грантів для створення або розвитку бізнесу тощо.

12:37 18.10.2023