Свято весни «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо»

Незабаром настане весняна пора, час, коли вся природа оживає і розквітає буйством фарб і кольорів. Весело щебетатимуть птахи, які повернуться з далеких країв і  розповідатимуть один одному про свої пригоди і наповнюватимуть весь світ чарівними звуками. Весна — дивовижна, прекрасна пора, яка радує око всіх, від малого до великого, і ніколи не перестає дивувати.

18:42 24.02.2020

«Проліски Надії» знову розквітають!

Сьогодні, 24 лютого 2020 року, відбувся  районний фестиваль вчительської та учнівської творчості “Проліски надії – 2020”, в якому взяли участь колективи усіх навчальних закладів Мурафської ОТГ.

16:47 24.02.2020

Участь у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу  серед чоловічих команд 2020 року

Участь у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу серед чоловічих команд 2020 року

У суботу, 23 лютого 2020 року, в спортивній залі Мурафської СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся  ІІІ тур групових футзальних матчів Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу  серед чоловічих команд 2020 року. У зв’язку з перемогою у ІІ турі наша футзальна сільська команда «Мурафська єдність» брала участь у матчах ІІІ туру даного Чемпіонату.

16:28 24.02.2020

Міжнародний День рідної мови!

Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники.  Мова є душею нації  її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

15:28 21.02.2020

Вітаємо З Днем Народження працівника Мурафської сільської ради Габаль Альону Миколаївну!

Шановна Альона Миколаївна,  щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому  домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ви про це подумаєте!

09:22 20.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

У неділю 23 лютого 2020 року о 17:00 год. в приміщенні Мурафського сільського будинку культури  відбудеться святковий концерт «Зиму проводжаємо,  Весну зустрічаємо»

16:04 19.02.2020

УВАГА для любителів футзалу! Оголошення про проведення матчів

У неділю 23 лютого 2020 року в спортивній залі Мурафської СЗШ І – ІІІ ступенів відбудеться  футбольний матч ІІІ туру групових змагань Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу  серед чоловічих команд 2020 року, в якій гратиме футзальна сільська команда «Мурафська єдність». Суперниками  наших хлопців будуть:

09:13 19.02.2020

Вітаємо З Днем Народження  працівника Мурафської сільської ради Надію Петрівну Рошак!

Вітаємо З Днем Народження працівника Мурафської сільської ради Надію Петрівну Рошак!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від усіх своїх колег. Побажання наші щирі, хоч і не нові: великого людського щастя, величезної любові, бадьорості, завзяття і міцного здоров’я. Бажаємо, щоб все це було постійно. Успіхів вам у роботі і задоволення від неї.

10:52 17.02.2020

14 лютого пройшов день відкритих дверей для громад у ULEAD Вінницький регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

У зустрічі взяли участь керівники ОТГ Вінниччини, представники органів влади, Асоціацій ОМС, партнери. Представником від нашої громади був заступник сільського голови А.В.Банасько.

18:13 15.02.2020