РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ МУРАФСЬКОЇ ОТГ

17 грудня , сплив час відведений для голосування за проекти участі (громадський бюджет) Мурафської ОТГ. Цьогоріч, на “суд громадськості” було подано 7 проектів, 5 які віднеслись до категорії великих проектів та 2 проекта – малі проекти.

16:02 19.12.2019

Всеукраїнська акція«16 днів проти насильства» в Мурафській ОТГ!

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»та відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Вінницькій області, Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради було проведено:

14:39 11.12.2019

Виконком Мурафської ОТГ висловлює найщирішу вдячність за привітання, що пролунали з вуст дітей, які навчаються у навчальних закладах нашої громади, а саме: Довжанської, Клекотинської та Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст., з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Ми приємно вражені, що в нашій громаді зростає така активна та ініціативна молодь. Це додає нам наснаги у роботі та стимулює нас до нових звершень, щоб система місцевого самоврядування відповідала потребам суверенної цілісної держави.

15:39 09.12.2019

Участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Зірка Карпат»

Щире бажання хореографічного керівника  нашої громади показати свою кропітку роботу та сприяти подальшому розвитку творчого потенціалу юних обдарувань, аби розкрити індивідуальність і талант кожного, з часом дає свої результати, тому і цього разу наші зірочки танцполу повернулись із нагородами.

14:00 09.12.2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади.Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду всю Україну щасливими і багатими!

11:32 06.12.2019

Вітаємо З Днем Народження працівника Мурафської сільської ради, Завальнюк Оксану Михайлівну!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

09:43 04.12.2019

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні. Саме з цієї нагоди працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради вручали подарунки до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

16:24 03.12.2019

Увага! Ускладнення погодних умов

За інформацією  Українського  центру з гідрометеорології 2 грудня 2019 року у Вінницькій області та протягом доби 3 грудня 2019 року очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3 – 8 см., на дорогах ожеледиця. Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпеки, жовтий). У зв’язку з цим необхідно: власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок; вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування; не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки; надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці; обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.

15:17 02.12.2019