Дата: від до Скинути

Новорічні подарунки від депутата Верховної Ради України Білозір Лариси Миколаївни!

Одинокі люди похилого віку Мурафської ОТГ до Нового року в черговий раз отримали подарунки від депутата Верховної Ради України Білозір Лариси Миколаївни. Висловлюємо вдячність Вам, Ларисо Миколаївно! А також  бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

14:02 03.01.2020

ПРИВІТАННЯ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і побажати міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове надихає серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягненнь, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі! Вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

11:39 28.12.2019

Безпека під час святкування  новорічних та різдвяних свят.

Безпека під час святкування новорічних та різдвяних свят.

На порозі Новорічні та Різдвяні свята. А яке ж свято без прикрашеної ялинки, хлопавок та бенгальських вогнів? Багаторічний досвід свідчить, що більшість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, що виникають під час святкування Нового року, трапляється через недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, через необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів та власну недбалість.

10:05 26.12.2019

Шановні жителі Мурафської ОТГ, мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати  частину громади - віруючих-католиків з Різдвом Христовим!

Шановні жителі Мурафської ОТГ, мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати частину громади - віруючих-католиків з Різдвом Христовим!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку.

09:42 24.12.2019

2 жовтня в усіх класах нашої школи проходив "ІІ Всеукраїнський урок доброти", де учням розповідали про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, піклування про них, а також про поведінку з бездомними тваринами.

За проведені у всіх класах 2 жовтня "Уроки добра" школа отримала сертифікат учасника встановлення рекорду України "Найбільша кількість уроків добра".

14:51 20.12.2019

Виконком Мурафської ОТГ висловлює найщирішу вдячність за привітання, з нагоди відзначення Дня святого Миколая

З року в рік 19 грудня, відзначається День святого Миколая Чудотворця.  Цей день зігрітий благословенням, добром і радістю. Діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. У храмах нашої громади та України звершуються святкові літургії.

08:40 20.12.2019

Відзначення в громаді Дня Святої Варвари!

Щорічно 17 грудня православні християни відзначають День святої великомучениці Варвари, яка після хрещення Русі стала однією з найбільш шанованих святих.

08:25 20.12.2019