Триває реєстрація на проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання

До 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у тестуванні не є обов`язковою, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО, повідомляють у профільному міністерстві. Пробне ЗНО проходитиме у дві сесії: 21 березня — з української мови та літератури; 28 березня — з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).Реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

08:46 16.01.2020

Комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув доопрацьований проєкт Закону про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади

За дорученням Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув на своєму засіданні проєкт Закону України про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади (№ 2598, доопрацьований), внесений Президентом України Володимиром Зеленським.

15:11 15.01.2020

КОЛЯДУЄМО - ЩЕДРУЄМО!

З щирими привітаннями та веселими обрядовими піснями до Мурафської сільської  ради завітали щедрувальники і посівальники із Юхимівського будинку культури . Одягнені в національні костюми посівальники вразили своїм артистизмом, майстерним виконанням щедрівок та новорічними віншуваннями. Сільський голова Сергій Партека подякував  за чудові пісні, гарні вітання, збереження традицій українського народу.

10:34 15.01.2020

У минулому році вінницькі лісівники виявили 396 порушників правил полювання

За 2019 рік єгерська служба державних підприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства провела 955 охоронних рейдів в мисливських угіддях Вінницької області. Під час таких рейдів виявлено 396 порушників правил полювання, знято 206 браконьєрських петель. За порушення правил полювання стягнено 74442 грн. штрафів.

08:21 15.01.2020

Колектив Мурафської сільської ради приймав вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Сьогодні зі щирими привітаннями, новорічними віншуваннями, дзвінкою піснею в Мурафську сільську раду завітав народний чоловічий ансамбль української пісні ,,Явір",  на чолі з керівником ансамблю Віталієм Заграєм, директором Галиною Ковалишеною та художнім керівником Любов Каменяр Мурафського СБК.  Співочі земляки привітали сільського голову та колектив Мурафської сільської ради. Побажали у році прийдешньому тільки гарних подій та яскравих моментів, реалізації усіх планів і задумів, фінансової спроможності, розвитку й процвітання Мурафській  об’єднаній територіальній громаді! Сільський голова та усі присутні  подякували гостям за чудовий музичний подарунок. Сергій Васильович  побажав культпрацівникам міцного здоров’я, добра, достатку, миру, невичерпної енергії, натхнення та нових творчих здобутків.

16:26 13.01.2020

До уваги пільговиків! Скасовано обмеження монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій готівковій формі

1 січня 2020 року громадяни пільгових категорій в будь-який час можуть подати заяву про перехід з безготівкової на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги до органу соціального захисту населення, в якому вони перебувають на обліку.

16:19 13.01.2020

З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565 (далі — Постанова № 565) затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка фермерських господарств», які спрямовуються на додаткову фінансову підтримку фермерських господарств із статусом сімейних фермерських господарств через механізм доплати на користь застрахованих осіб — членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — доплата).

16:03 13.01.2020

Святкування Різдва у громаді

Різдво Христове — одне з найважливіших християнських свят, знаменує народження Ісуса Христа, який, за віруванням християн, посланий Богом у світ для спасіння людства.   Воно має давню історію з унікальними традиціями та звичаями – люди прикрашають ялинки, готують святкові страви, колядують, ходять до церкви та відвідують родичів.      Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Тому у храмах нашої громади відслужились святкові літургії, під час яких діти обіграли інсценівки для прихожан, щоб пригадати ті події, які знаменували народження Спасителя усього світу.

10:39 11.01.2020

Як у нашій громаді відзначили Новий 2020 рік!

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі - мрійники. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

14:53 03.01.2020