Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні ми, українці, вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу та непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи та гідного майбутнього України.  Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора країни! Зі святом!

11:23 23.08.2019

Вітаємо з Днем народження БАЙДАЦЬКУ АЛІНУ ВОЛОДИМИРІВНУ, спеціаліста ВІДДІЛУ ОСВІТИ ТА ГУМУНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ

Шановна  Аліна Володимирівна!  Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

09:57 12.08.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі громади, повідомляємо що з 8 год. 14 серпня  до 21 год. 15 серпня 2019р., в зв’язку  з ремонтними роботами на магістральному газопроводі до ГРС Мурафа, буде повністю припинення газопостачання в населених пунктах Мурафської ОТГ та в населених пунктах Шаргородського району..

13:04 10.08.2019

« ОПЕРАЦІЯ  - РАК »

« ОПЕРАЦІЯ - РАК »

У Вінницькій області в цілому, так і в  Шаргородському районі вступає у силу заборона на вилов раків, що триватиме з 10 серпня по 10 вересня.

13:00 10.08.2019

Наша громада отримала погодження для 5 проектів на розвиток інфраструктури нашої ОТГ!

Цьогоріч наша громада залучила 2096,700 тис.грн. коштів на розвиток інфраструктури громади, завдяки написаним проектам автором яких виступає Турчак Іванна Леонтіївна (проектний менеджер Мурафської ОТГ).  Дані проекти були погодженні  комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні, для розгляду переліків проектів із проектними заявками, а саме:

15:59 31.07.2019

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

11:31 30.07.2019