Дата: від до Скинути

21 травня 2019 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено нараду-cемінар з державними реєстраторами області

21 травня 2019 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено нараду-cемінар з державними реєстраторами області, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в якому взяла участь начальник відділу організаційно правового забезпечення - Державний реєстратор Мурафської сільської ради Мурафської ОТГ Побережник Роксолана Валеріївна.

09:57 28.05.2019

ОНЛАЙН СЕРВІСИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

З метою реалізації прав громадян, для забезпечення зручності та економії часу Міністерством юстиції України запроваджено ряд новацій у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Передусім це онлайн сервіси для користувачів відповідних адміністративних послуг.

09:51 28.05.2019

Участь в обласному фестивалі інструментальної музики «Музичний водограй»

Це була популяризація української музики.     Фестиваль інструментальної музики є однією з наймасштабніших та найважливіших подій у культурному житті. Адже він створив сприятливу атмосферу для постійної співпраці творчих колективів нашої області.

08:35 27.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі нашої громади та гості, 25 травня (субота) на стадіоні с. Мурафа відбудеться футбольний матч обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд -2019 Початок гри: 16:00 год.

16:48 22.05.2019

Святковий концерт «У родинному колі» приурочений Міжнародному дню сім'ї

Сім'я у нашій громаді завжди була, є і буде духовною і матеріальною основою людської цивілізації, перлиною кожного жителя, яка продукує, засвоює і трансформує в майбутні покоління найвищі гуманні, етичні цінності. Щаслива людина, котра має родину та здатна відчувати любов. Адже вона щодня потопає в обіймах турботливої дружини, чоловіка, усміхненої малечі, а в її оселі панують мир і затишок. Протягом століть сім’я для українців залишалася чи не найбільшим бажаним скарбом, а ще — справжньою школою життя на шляху до Бога.

16:17 22.05.2019

Участь у фольклорно-етнічному фестивалі «З народної криниці»

Вишиванка –  наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родина реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

16:06 22.05.2019

Участь в футбольному матчі обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року

18 травня 2019 року на футбольному полі Северинівської об’єднаної територіальної громади, за участі керівника Вінницької обласної ліги аматорського футболу В.М. Марчука та представників команд- учасниць Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року Рошак Н.П. та Бедрак А.М.,  відбувся І тур футбольних матчів.

08:47 21.05.2019

Семінар на тему: «Практика впровадження і розвитку системи послуг раннього втручання в Україні»

16 - 17 травня 2019 року Міністерством соціальної політики на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України за сприяння українсько-французького проекту Twinning “Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” проведено короткотерміновий семінар для посадових осіб, дотичних до впровадження раннього втручання в Україні на тему: «Практика впровадження і розвитку системи послуг раннього втручання в Україні».

16:42 20.05.2019

15.04.2019р. в м. Шаргород відбувся тренінг на тему: «Запобігання торгівлі людьми. Мета тренінгу – сприяти кращому розумінню державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.

Організаторами тренінгу була Неурядова громадська організація «Прогресивні жінки» за підтримки ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України. На тренінгу були присутні члени міжвідомчої Координаційної ради району з питань протидії торгівлі людьми, а також структурний підрозділ Мурафської ОТГ( КУ «Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради Шаргородського району Вінницької області), відповідальний за процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Учасникам були вручені сертифікати.

16:49 15.05.2019